eduPartners
Doradztwo
 

Outsourcing HR

Outsourcing HR (Outsourcing funkcji personalnej) polega na zlecaniu niezależnym dostawcom zewnętrznym bądź specjalistycznym firmom, zajmującym się świadczeniem usług lub sprzedażą na zasadzie stałej współpracy, wykonywania zadań z zakresu funkcji personalnej, które zwykle są realizowane przez pracowników przedsiębiorstwa. Usługodawca zobowiązuje się wykonywać określone zadania związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi w zamian za wynagrodzenia w ustalonej wysokości.

Główne korzyści, jakie mogą Państwo osiągnąć decydując się na stałą współpracę z doradcami eduPartners to przede wszystkim:
  • ograniczenie ryzyka personalnego
  • dostęp do wiedzy specjalistycznej
  • koncentracja na kluczowych procesach personalnych tworzących wartość dodaną
  • możliwość wdrożenia nowych technologii w zakresie HR
  • w dłuższej perspektywie zmniejszenie kosztów funkcji personalnej w przedsiębiorstwie

Powyższe informacje mają charakter ogólny. W celu otrzymania szczegółowej oferty merytorycznej, prezentacji firmy oraz wyceny projektu Outsourcing HR prosimy o kontakt pod numerem (+48) 32 203 29 70, przez formularz kontaktowy lub e-mail.

Kontakt

e-mail: kontakt@edupartners.pl
tel.: (+48) 32 203 29 70
fax: (+48) 32 445 09 47
formularz kontaktowy

Zobacz także

Programy doradcze:

Szkolenia otwarte

Szukaj

Nasi eksperci

Magdalena Korga
Szkoleniowiec, prawnik

Specjalista w zakresie ochrony danych osobowych, prawa cywilnego i gospodarczego. Praktyk, zajmuje się doradztwem prawnym, w tym w szczególności specjalizując się w tematyce ochrony danych osobowych prowadzi wdrożenia systemów ochrony danych osobowych w przedsiębiorstwach oraz pełni funkcje Administratora bezpieczeństwa informacji we współpracujących spółkach. zobacz
Copyright © 2018 eduPartners