eduPartners
O firmie
 
 

Nasi klienci


Grupa PZU, ING, BZ WBK, PKO BP, Cetelem, KIR, NBP, ZUS, Onduline, Rockwool ...

Kadra

Jolanta Krawczyk
Jolanta Krawczyk

Doradca zawodowy i organizacyjny
Opis
Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach (Wydział Nauk Społecznych) oraz studiów podyplomowych z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi, Doradztwa zawodowego (Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu) i Mediacji (Polski Instytut Mediacji i Integracji Społecznej).

Specjalista w zakresie programów rozwojowych i motywacyjnych oraz systemów zarządzania. Realizuje projekty związane z analizą organizacji, audyty organizacyjne i kompetencyjne, systemy ocen okresowych, wynagrodzeń, badania kultury organizacyjnej i projekty rekrutacyjne (stanowiska specjalistyczne, kierownicze i zarządcze).

Prowadziła projekty szkoleniowe i rozwojowe (badania kompetencyjne, rekrutacja i selekcja kandydatów) m.in dla takich firm jak: ABG Spin (ASSECO Polska); Grunenthal Sp. z o.o.; Farmaprojekt Sp. z o.o.; Tactica Sp. z o.o.; MPWiK Jaworzno Sp. z o.o.; PWiK Gliwice Sp. z o.o.; PWiK Ruda Śląska Sp.z o.o.; Swedwood Polska Sp. z o.o.; PrismaTec Sp. z o.; Sternet Sp. z o.o.; Helimed Diagnostic Imagining Sp. z o.o.; Plasma System SA; Bank Spółdzielczy w Gliwicach; ISD Huta Częstochowa; RPWiK Sosnowiec Sp. z o.o.; ZPWiK Zabrze Sp. z o.o.; Job Service Sp. z o.o.; Klondike Polska Sp. z o.; Votum SA; Pracuj.pl; 3GDO Dobra Organizacja Sp. z o.o.

Kontakt

e-mail: kontakt@edupartners.pl
tel.: (+48) 32 203 29 70
fax: (+48) 32 445 09 47
formularz kontaktowy

Szukaj

Copyright © 2018 eduPartners