eduPartners
O firmie
 
 

Nasi klienci


Grupa PZU, ING, BZ WBK, PKO BP, Cetelem, KIR, NBP, ZUS, Onduline, Rockwool ...

Kadra

Ewa Świątkowska
Ewa Świątkowska

Trener, coach, psycholog
Opis

Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach (Wydział Pedagogiki i Psychologii) studiów podyplomowych z zakresu komunikacji perswazyjnej (reklama, PR, promocja polityczna) oraz z zakresu coachingu. Posiada wieloletnie doświadczenie w zawodzie psychologa oraz kilkuletnie doświadczenie w pracy z młodzieżą (prowadzenie warsztatów z zakresu profilaktyki uzależnień) i dorosłymi. Przez 4 lata prowadziła świetlice socjoterapeutyczne, jednocześnie będąc kuratorem sądowym. Pracowała również jako konsultant ogólnopolskiego telefonu zaufania i psycholog w projekcie EFS oraz projektach OPS.

Brała udział w wielu szkoleniach i kursach z zakresu komunikacji interpersonalnej, przemocy, doradztwa oraz prowadzenia warsztatów (ukończony kursu kwalifikacyjny pedagogiczny). Specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń z zakresu: komunikacji interpersonalnej, zarządzania stresem, asertywności, zarządzania konfliktem, mobbingu, budowania zespołu, motywowania, autoprezentacji i budowania wizerunku. W swojej pracy szkoleniowej inspiruje się szczególnie terapią systemową.

Uczestniczyła w projektach rozwojowo-szkoleniowych między innymi dla następujących firm i instytucji: Centrum Aktywnego Rozwoju Rodziny, Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Jaworznie, Rejonowe Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A. w Sosnowcu, Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Gliwicach, PUP w Sosnowcu.

Kontakt

e-mail: kontakt@edupartners.pl
tel.: (+48) 32 203 29 70
fax: (+48) 32 445 09 47
formularz kontaktowy

Szukaj

Copyright © 2018 eduPartners